כמעט בכל בית, משרד או כל חלל אחר בו נמצאים אנשים על בסיס יומיומי קיים מכשיר תמי 4. כאשר אנחנו רוכשים תמי 4 למקום כלשהו אנחנו צריכים לדעת מהן הוראות התפעול והתחזוק, ומתי יש צורך להחליף חלקים מסוימים בכדי לשמור על תקינות המכשיר.

למה חשוב להחליף מסנן מים ביתיים?

מסנן מים ביתיים בעצם מבצע סינון בין המים המגיעים מהתשתית אל המים היוצאים אלינו לשתיה. לאחר תקופה של שימוש במסנן הוא כבר מגיע למצב שיכולת הסינון שלו חלשה עקב עבודותו בסינון כלל הלכלוך המגיע אליו, ונוצר הצורך בהחלפת המסנן כדי להביא את המים לאיכות המים הנדרשת ביציאה ממכשיר התמי 4 אלינו.

מסנן מים ביתיים המתאים למכשיר תמי 4 הוא מסנן לא יקר, וחשוב מאוד לדעת מהי תקופת הזמן שלאחריה אנחנו צריכים להחליף אותו – פרט זה אמור להיות ידוע לנו בעת הרכישה והוא קריטי עבורנו, לכן הקשיבו בקפידה להוראות המתקין או קראו את הוראות השימוש של המכשיר בעיון רב.

תמי 4 הינו מוצר בסיסי היום בכל בית, אך הרבה מאוד אנשים לא מקשיבים להוראות החלפת מסנן מים ביתיים ובכך מסכנים את הסביבה המשתמשת במכשיר תמי 4 אשר מוצב במקום.

חברת אקווהלינק התחילה את פעילותה בשנת 2012, גייסה צוות מומחים הכולל ביולוגים ומפתחי מוצר אשר מתמחים בתחום מערכות סינון מים ותמי 4 לכן היא יודעת לתת את הפתרון הטוב ביותר לסינון מים בטיחותי עבור כל משפחה.

מחפשים מסנן מים ביתיים עבור תמי 4 ? אל תתפשרו, חברת אקווהלינק תיתן לכם את השירות הטוב ביותר והמוצר המתאים ביותר עבורכם.

טיפה- אילוסטרציה פילטר למים
מערכות הסינון של אקווהלינק