מדוע לא לבחור בשיטת אוסמוזה הפוכה למערכת הסינון שלכם?

במקומות רבים בארץ איכות המים היא שונה באופן ניכר, כך שאם אתם שותים מהברז אתם בוודאי חשים בכך שטעם המים והריח שלהם שונה ממקום למקום. אנשים רבים אינם אוהבים את הטעם והריח של המים במקום מגוריהם וזה מקטין באופן משמעותי את צריכת המים שלהם כי באופן מובן לחלוטין אנחנו לא נשתה משהו שאינו טעים לנו. לכן אנשים רבים רוכשים מערכת סינון ביתית הפועלת בשיטת אוסמוזה הפוכה, אשר בין היתר גם מנטרלת את טעם וריח הלוואי של המים.

מה שאתם לא יודעים שהם מוצעים את כל המינרלים החשובים מהמים. ובעצם שותים מים מזוקקים.

אוסמוזה הפוכה, לעומת מערכת אקווהלינק, הינה תהליך של טיהור מים אשר נעשה באופן לא טבעי, ומטרתו לטהר את המים מחיידקים ולהוציא מהם את טעמי וריחות הלוואי. מערכות סינון רבות מבוססות על שיטת אוסמוזה הפוכה לטיהור המים הביתיים. אוסמוזה הפוכה משמשת גם תחומים אחרים אשר משתמשים הרבה במים. זיקוק מים בתהליך זה מאבדים את כל הערכים של המים.

חברת אקווהלינק מפתחת עבורך מערכת סינון המותאמת במיוחד למים שלך ולתכונות שלהם. עם ניסיון של שנים בטיהור מים, פיתחנו סוגים שונים של מערכות סינון הנותנות מענה לבעיית המים. מערכות סינון אשר עובדות בטכנולוגיה שונה מה אוסמוזה הפוכה ותוכלו למצוא אותם אצלנו באקווהלינק.

מחפשים מערכת סינון הפועלת בשיטת אוסמוזה הפוכה ? פנו עוד היום לאקווהלינק והצוות המיומן שלנו ישמח לייעץ לכם ולבחור עבורכם את מערכת הסינון המתאימה ביותר למים במקום מגוריכם.
ויסביר לכם את היתרונות והחסרונות.

טיפה- אילוסטרציה פילטר למים

המוצרים שלנו