מים: החדשות הרעות והחדשות הטובות

נתחיל עם החדשות הרעות

מצטערים לספר לכם, אבל לא משנה איפה בישראל אתם גרים, המים שיוצאים לכם מהברז לא נקיים. יש בהם כלור, יש בהם אבנית, וזה עוד לפני התוספות של סביבת המגורים שלכם שיכולות להיות אפילו רעילות. 

מים נמצאים בכל מה שאנחנו עושים בבית – במקלחת, בסיר האורז, בקפה של הבוקר, בתבנית הקרח במקפיא, הרבה אנשים בישראל ניסו למצוא פתרון לבעיית איכות המים, כדוגמת: בר מים מסנן מים אך תופס מקום משמעותי במטבח ומבזבז די הרבה חשמל; קנקן סינון מים המגביל את כמות המים המסוננים הזמינים, תופס מקום ודורש תחזוקה קצת מיושנת.

רכישת בקבוקי מים מינרליים, הדורשת סחיבה של משקל רב, עולה הרבה כסף, פוגעת באיכות הסביבה ואינה מנגישה את המים למעט שתייה ישירה.

חברה ישראלית נחושה פיתחה פתרון מושלם לקהל הישראלי, ואת זה תמצאו בחדשות הטובות:

החדשות הטובות – יש פתרון

פתרון נסתר ומהפכני, פתרון שחוסך גם כסף וגם מקום בבית. פתרון שגורם למים שיוצאים מהברז להיות צלולים, נקיים, איכותיים וטריים בכל רגע נתון, פתרון שכל כולו פיתוח ישראלי. לאחר ההתקנה הראשונה, אינכם צריכים אף טכנאי, אף פעם. החלפתו של פילטר מים מתבצעת לעיתים רחוקות והיא פשוטה יותר ממשחק ילדים!

כשחושבים על בריאות אנשי הבית שלנו, החישוב הוא לטווח ארוך. אנו רוצים את הבריאות המרבית ליקירי ליבנו, ולמצוא את הפתרון האידיאלי ביותר מכל הבחינות: בריאותית – מים טהורים צלולים וללא הגבלה. כספית – הפתרון שיהיה המשתלם ביותר לטווח ארוך.

ויזואלית – הפתרון שלא יתפוס מקום וישנה את פני המטבח שלנו.

אקווהלינק: הפתרון עם היתרון

מערכות הסינון של אקווהלינק