פילטר מים- כל העובדות שחשוב לדעת על הפילטר שלכם

פילטר מים | סנן למערכת - AquaBasic - מקורי

המודעות עלתה בשנים האחרונות והיום כל בית יודע שיש צורך בהתקנת פילטרים  למים על מנת להסיר את החומרים הקיימים במים שלא בריאים לגוף האדם ולהביא למצב שהמים נקיים ובריאים ביותר עבור האדם המשתמש בברז.

חברת אקווהלינק הכניסה לשוק מסנני המים פיתוח ישראלי כחול לבן אשר מציג פתרון אפקטיבי ונוח עם פילטר מים איכותי.

מדוע צריך פילטר מים למים שלנו

כשאנחנו חושבים על מים נקיים אנחנו מתכוונים למים אשר עברו תהליך סינון על ידי פילטר אשר סינן וניקה את כל הכימיקלים, הנגיפים והחיידקים שהיו בהם לפני תהליך הסינון.

המים אשר מגיעים לברז שלנו עוברים מסע ארוך בין היתר דרך הרבה צינורות שברובם יש חלודה ולכלוך שגורם למים להזדהם ובעצם לפגוע בבריאות האוכלוסייה כולה.

הפילטר למים הינו מוצר חשוב ביותר לרכישה, וחשוב לרכוש פילטר איכותי אשר באמת יספק לכם את ההגנה הדרושה וסינון איכותי של המים

הסיכונים והמזהמים שיכולים להסתתר במי הברז בבית ובמשרד

 

כולנו מכירים את התחושה העולה כאשר אתה מקרב לפיך כוס מי ברז אשר מראם, ריחם או טעמם אינם נעימים, וכולנו היינו מעדיפים להימנע מחוויה זו. בנוסף לחוויה הלא נעימה, חלק מהמזהמים מהווים סיכון בריאותי למי ששותה מים אלו. מי הברז יכולים להכיל מגוון של מזהמים וכימיקלים, הגורמים המזהמים יכולים להגיע למי הברז ממספר מקורות:

  • שפכים ביתיים – שפכים ביתיים יכולים להגיע למי השתייה ממאגרי שפכים שעולים על גדותיהם, מבורות ספיגה המחלחלים אל מי התהום, משפכים גולמיים שאינם מטופלים כראוי ועוד.
  • שפכים תעשייתיים – שפכים תעשייתיים מכילים חומרים רעילים. שפכים תעשייתיים המוזרמים למערכות הביוב לפני שעברו טיפול מתאים, שפכים תעשייתיים המחלחלים אל מי התהום או מוזרמים ללא טיפול מקדים לנחלים גורמים לזיהום המים.
  • דשנים וחומרי הדברה חקלאיים – חומרים כימיים מדשנים וריסוסים מחלחלים אל מי התהום ומרעילים את הבארות.
  • מזבלות פיראטיות הממוקמות בסמוך לבארות גורמות לחלחול רעלים אל המים.
  • מלחים המגיעים למים מן הקרקע בהם הם אגורים – במקרים אלו יש להתפיל את המים לפני שהם ראויים לשימוש.
  • תרכובות הנוצרות כתוצר לוואי של טיהור מים בחומרים כלוריים התגלו כמסוכנות לבריאות.

כדי לנקות את המים מגורמים אלו, יש להתקין מסנן מים דירתי, שיסנן אותם אל מחוץ למי השתייה שלכם.

מבחר פתרונות איכותיים לטיהור המים בבית ובמשרד

איכות מי השתייה בישראל  אינה אחידה, היא משתנה בהתאם לאזור ותנאי המגורים, ותלויה בגורמים סביבתיים רבים, לכן יש להתאים לכל בית ומשרד את הסנן הדירתי המתאים, שיחזיר למים את איכותם, צלילותם וטעמם. באקווהלינק פיתחו שיטות ייחודיות שיכולות לתת מענה למגוון בעיות באיכות המים, וכך ניתן להתאים לכל בית את סנן המים המתאים, אשר ייתן את המענה הטוב ביותר, ויפיק מים צלולים וטעימים. הסננים הם פיתוח ישראלי, ומפיקים מים מסוננים בריאים, כולל העשרת המים במגנזיום במידת הצורך. צוות אקווהלינק ישמח לעזור לכם לבחור את מערכת טיהור המים המתאימה ביותר לצרכיכם.

אמינות ואחריות

כשאתם רוכשים פילטר מים לבית ולמשרד של חברת אקווהלינק, אתם יודעים שרכשתם מוצר איכותי ואמין, שיש מאחוריו מערך ייצור, ייעוץ ותמיכה ישראלי, כך שאם תיתקלו בבעיה, יש לכם למי לפנות. המסננים ומערכות טיהור המים של אקוווהלינק פותחו בישראל ומתאימים במיוחד לתנאי המים בארץ. יתירה מכך, מסנני המים של האיכותיים אקווהלינק מגיעים עם 5 שנות אחריות.

קומפקטיות, יעילות ונוחות

מערכות סינון המים הביתיות של אקווהלינק הן קומפקטיות, קלות לתפעול, ותחזוקתן פשוטה. המערכות תוכננו כך, שהחלפת הפילטרים בשעת הצורך היא נוחה וקלה ואין צורך להזמין טכנאי במיוחד לשם כך. כמו כן, מערכות טיהור המים של אקווהלינק מעוצבות כך שלא יתפסו יותר מדי מקום ולא יפגעו באסתטיקה של הבית או המשרד. כך נוצר שילוב של אסתטיקה, יעילות ונוחות באותו מוצר.

רוכשים באקווהלינק הודות לאיכות המקצועיות והשירות

בחברת אקווהלינק ניתן לרכוש פילטרים למים וכן לקבל שירות להחלפתם בזמינות המהירה ביותר ובצורה המקצועית ביותר.

חברת אקווהלינק הינה אחת החברות המקצועיות והמובילות בתחום סינון המים אשר פתחה מוצר חדשני המספק פתרון לבעיות זיהום המים. אנחנו באקווהלינק יודעים לתת את המענה הטוב ביותר לסינון מים עבור הבית, משרד, או כל חלל אשר נדרש בו חילוף של פילטר המים או התקנה של מוצר חדש.

עם הבריאות לא משחקים

הבריאות שלנו ושל הסובבים אותנו היא הדבר החשוב ביותר, אין לקחת סיכון עם פילטר מים לברז שהוא ישן היכול לגרום לנזק בריאותי בקרב הסובבים אותנו. יש להחליף פילטרים בכל פרק זמן קבוע.

חושבים שיש צורך בהתקנה של פילטר בביתכם? חברת אקווהלינק תיתן לכם את השירות הטוב ביותר ובמחיר המשתלם ביותר. כמו שאומרים – העיקר הבריאות.

מוזמנים להשאיר פרטים ואנו נשמח לחזור אליכם ולהעניק לכם שירות.

המוצרים שלנו